Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje další koníčky

V roce 2002 jsem napsala sérii pohádek, prvním kritikem byly mé děti, z nichž mladší Martina se nakonec stala spoluautorkou. Zúčastnily jsme se akce Pen klubu – Soutěže o nejkrásnější domácí pohádku. V soutěži jsme byly vyhodnoceny mezi prvními třemi nejlepšími, takže nakonec nám tři z našich pohádek uveřejnili v knize České rodinné pohádky, ilustrované ještě paní doc. MUDr. Jaroslavou Moserovou, DrSc. V rámci vyhlášení vítězů jsme se také s Martinou zúčastnily vysílání TV Nova, kde dcera přečetla i krátkou ukázku a měli s námi menší rozhovor na kameru.

bez-nazvu.png

Pro nás dvě jsou to zážitky, které jistě nezapomeneme, a myslím, že jsme si uvědomily, že, ať už psaní, nebo jiná tvorba není je pro „vyvolené“ :-). A, hlavně ta radost, že jsme si něco „vybojovaly“ samy...

P.S.: V knize jsou uvedené tři pohádky na straně 103, 108, 119.
bez-nazvu2.png
 
Ráda bych v nějaké formě vydala všechny pohádky tenkrát napsané, hledám možnosti. Trh je ale dnes přesycený…
 
Dále mám už několik let rozepsanou další knihu – týká se mého života a zkušeností, bude ještě chvíli trvat, než dorazím do cíle a to psaní trošku odlehčím a udělám z toho něco „rádočtivého“, tak mi, prosím, kdo to čtete, držte palce, ať to stihnu ještě před smrtí :-)!